Sobota, 22 června, 2024

ASENTAL GROUP staví nové komerční logistické prostory blízko centra Ostravy

Připravovaný projekt Ostrava City Logistics Zárubek nabízí inovativní a strategicky umístěné prostory pro logistiku a lehký průmysl. Projekt se plánuje realizovat v centru Ostravy, přesněji v městské části Slezská Ostrava. S výhodným napojením na hlavní dopravní tepny a vynikající dostupností nabízí ideální umístění pro „last mile logistics“, showroomy a další logistické aktivity.

Hlavním prvkem projektu je plánovaná výstavba prostorné haly o rozloze 9 409 m2, s možností pronájmu jednotek o ploše od 1 152 m2. Projekt je navržen tak, aby vyhovoval různým potřebám v oblasti logistiky a lehkého průmyslu. Poskytne prostor pro kombinované využití, včetně výroby, skladování, servisu, distribuce, kanceláří a dalších. Projekt bude disponovat dostatečnou technickou infrastrukturou, včetně vody, kanalizace, elektřiny a plynovodu na vyžádání.

Ostrava City Logistics Zárubek je plánován tak, aby se stal ideálním místem pro logistiku a průmysl v centru Ostravy. S výhodnou polohou v blízkosti hlavních dopravních tepen a dobrou dopravní dostupností, včetně rychlostní silnice II/477, vysokorychlostní silnice I/11 a dálnice D1, poskytne projekt vynikající podmínky pro podnikání v těchto odvětvích.

Zdroj: redakčně upravený článek z asental.eu/cs

RELATED ARTICLES