Pondělí, 4 března, 2024

IPH Servis Morava, s.r.o oslaví v příštím roce 30. výročí zahájení prvních podnikatelských aktivit inženýra Pavla Halfara, zakladatele společnosti

K odbornému poradenství se postupně přidaly další oblasti, popisy technického stavu zařízení, návrhy rozsahu oprav a stanovení technologických postupů, to vše v oboru strojírenství a energetiky. Později se k této činnosti připojil i servis a údržba zařízení určených zejména k čištění teplosměnných ploch, které mají přímý dopad na výši emisí.

Dnes společnost sídlí ve vlastních prostorách v Bašce a svou činnost doplnila i o výrobu. Rozsah aktivit je však stále spojen s dopravou paliva do kotlů, spalinami, čištěním, dodávkami kompenzátorů, těsnostních klapek a s jednoúčelovými stroji. S rozšiřováním firmy souvisí i profesní růst zaměstnanců, kterých má dnes firma IPH téměř čtyřicet. Převažují servisní technici a realizátoři jednotlivých zakázek. Tito lidé jsou rukama i tváří firmy. Cestují k zákazníkům, aby zjistili jejich přání a požadavky, odhalili příčinu problémů, navrhli řešení a odstranili závady. Každou zakázku řídí vedoucí týmu realizace, jehož náplní práce je komunikace se zákazníkem a obchodníkem z IPH, diagnostika závad a určení vhodných technologických postupů oprav, odstranění závad a zprovoznění zařízení, vypracování revizních zpráv, montážních deníků a další klíčové činnosti. Vedoucích realizace má společnost IPH v současnosti pět a krátké představení každého z nich vám přinášíme níže. 

Lukáši, jak dlouho a na jaké pozici jste v IPH vy?

Václave, vy jste novou posilou týmu vedoucích realizace. Jak se vám v IPH daří?

Lukáši, povězte nám prosím něco o sobě a Vašem působení ve firmě IPH.  

Petře, co utkvělo v paměti vám? Prozradíte nám něco zajímavého z vaší praxe?

Matěji, jaký je Váš příběh v IPH a co vás v práci naplňuje?

Celé rozhovory včetně anglického překladu naleznete v magazínu POSITIV Business & Style 3/2023 ZDE.

RELATED ARTICLES