Pondělí, 4 března, 2024

Umělá inteligence jako nový komunikační nástroj – téma blížící se Konference pro starosty

Starostové z Moravskoslezského kraje se letos zaměří na marketing ve veřejné správě. Na tradiční Konferenci pro starosty se společně s odborníky ponoří do nových marketingových trendů a objeví možnosti, jak může umělá inteligence obohatit jejich komunikaci. Ani letos nebude chybět představení jednotlivých krajských agentur, které starostům odprezentují své služby pro obce na konkrétních příkladech spolupráce. Konference proběhne 26. října 2023 v Ostravě a pořádá ji regionální rozvojová agentura MSID pod záštitou Moravskoslezského kraje. 

Konference nabídne starostům široký pohled na nové trendy v této oblasti, včetně krizové komunikace a využití umělé inteligence, která teď hýbe světem.

Konference se ukuteční 26. října 2023 v Ostravě v Dolní oblasti Vítkovice v malém sálu budovy GONG od 8:30.

Na konferenci představí své služby a aktivity všech pět krajských agentur (MSID, MS Pakt, MEC, MSIC a MS Tourism). Kromě toho bude program letošní konference zaměřen na přednášky odborníků v oblasti komunikace rozvojových projektů měst a obcí (Frank Bolt Advokáti) a využívání umělé inteligence pro místní rozvoj (Urbanica). Součástí konference bude také panelová diskuze, která bude zaměřena na marketing pro veřejnou správu.

Na konferenci bude také speciálně oceněna obec Hrádek, která letos získala 2. místo v celostátním kole soutěže Vesnice roku. Bodovala tak mezi celkem 175 obcemi, které se letos do soutěže přihlásily.

Zdroj: msk.cz

RELATED ARTICLES