Pondělí, 4 března, 2024

Hyundai spouští nový sponzorský program! Pořadatelé akcí v regionu mohou žádat o věcné dary.

Organizujete ples, obecní sešlost, sportovní turnaj nebo třeba akci pro děti? Potřebovali byste dárky do tomboly či soutěží? Hyundai spouští nový sponzorský program, ve kterém věnuje vybraným žadatelům věcné dárky.

Jako Dobrý soused pomáhá v regionu na mnoha frontách. Dlouhodobě podporuje také kulturní, sportovní a volnočasové aktivity – a protože chce dál šířit dobré jméno automobilky a propagovat závod, přichází s novým sponzorským programem. Pořadatelé akcí v regionu v něm mohou žádat o věcné sponzorské dary s Hyundai tématikou. Mnohé z nich dobře znáte z nabídky našeho firemního H. Shopu.

O co lze žádat?

– malé dárkové předměty – propisky, reflexní prvky, klíčenky aj.

– dárková sada na víno

– sada na mytí auta + model Tucson

– outdoor sada – plecháček, multifunkční šátek, ponožky, multifunkční přívěsek na klíče

– dárková sada likérky, hracích karet a šachů v dřevěné krabičce

– balíček plný korejských dobrot

– set 2 ks českého porcelánu (cibulák)

– VIP prohlídka závodu s korejskou večeří pro 4 osoby

Pro koho je sponzorský program určen?

Program je určen nejen pro zaměstnance Hyundai, kteří pořádají nějakou akci, ale také pro sousední obce, školy a další organizace v Moravskoslezském kraji.

Jak požádat o sponzorský dar?

V případě zájmu napište na e-mail granty@hyundai-motor.cz. Následně vám zašlou k vyplnění žádost, ve které uvedete informace k akci – např. místo a datum konání akce, odhadovaný počet návštěvníků, dárky, o které byste měli zájem atd. Žádosti budou posuzovány PR oddělením.

Zaměstnanec může požádat o dárkové předměty do hodnoty 2 000 Kč, organizace do hodnoty 3 000 Kč a obce do hodnoty 5 000 Kč. Pro letošní rok na pilotní projekt uvolnili 200 000 Kč.

Co chtějí od žadatelů, kteří uspějí se žádostí?

Podmínkou je určité reklamní plnění. Co to znamená? Uvítají umístění loga na Vaší akci, zmínku o daru např. na webu, sociálních sítích nebo třeba v tiskovinách. Rádi také zapůjčí banner.

Máte další dotazy? Obraťte se na e-mail granty@hyundai-motor.cz.

Více informací o grantových programech se dozvíte ZDE.

Zdroj: hyundai-motor.cz

RELATED ARTICLES