Středa, 19 června, 2024

KHK MSK spustila novou mobilní aplikaci

Přehled o aktuálních zprávách a pozvánky na akce Krajské hospodářské komory MSK mají nyní nově členské firmy KHK MSK přímo ve svém mobilním telefonu. Informace tak firmy nemusí vyhledávat na webu a své dotazy vyřídí jedním kliknutím na kontakt konkrétního zaměstnance úřadu.

Mobilní aplikace s názvem Hospodářské komora MSK poskytne informace potřebné pro podnikání, novinky z legislativy i z dění v KHK MSK. Najdete zde užitečné kontakty a informace o úředních hodinách. „Prostřednictvím této aplikace firmám také budeme zasílat krátké zprávy. Součástí jsou i slevové kupóny a seznam všech členských firem rozdělený podle oboru podnikání, doplněný o kontakty,“ shrnula ředitelka KHK MSK Natálie Šitavancová a dodala, že podpořit své podnikání firmy mohou i reklamním bannerem, umístěným na úvodní stránce aplikace.

Aplikace částečně kopíruje informace webové stránky khkmsk.cz, hlavní menu nabízí devět složek, mimo jiné přehled služeb KHK MSK, nabídky a poptávky členských firem, informace ke členství nebo k zahraniční spolupráci.

Aplikaci KHK MSK vytvořila ve snaze efektivněji propojit toky informací mezi Komorou a jejími členy a zvýšit propagaci a prezentaci členských firem.

U slavnostního spuštění této aplikace proběhlo networkingové setkání členů, které se uskutečnilo ve středu 23. března 2022 od 17 hodin v ostravské Dolní oblasti Vítkovice. V programu vystoupil stand-up komik z populární show Na stojáka Karel Hynek, zájemci se zapojili do šifrovací hry s názvem Tajemství nesvobodných ocelářů připravené společností SteelOva a s ochutnávkou výborných vín se představila členská firma Navínko.

Aplikace je zdarma ke stažení u zařízení s operačním systémem Android na Google Play, u zařízení iOS (iPhone) ji zájemci najdou na App Store.

Video o slavnostním představení aplikace si můžete pustit ZDE.

Zdroj: khkmsk.cz

RELATED ARTICLES