Sobota, 22 června, 2024

Developerská skupina ANTRACIT rozšiřuje svůj areál v logistickém centru Senec na Slovensku

Developerská skupina ANTRACIT rozšiřuje svůj areál v jednom z nejatraktivnějších logistických uzlů na Slovensku blízko Sence. Nový developerský projekt, který nabídne nájemcům přes 6 000 m2 vhodných pro logistiku, drobnou výrobu nebo skladování s přidruženým administrativním zázemím, doplní v průmyslovém areálu ANTRACIT Senec s rozlohou 12 000 m2 stávající multifunkční budovu o rozloze 5 700 m2.

Areál ANTRACIT Senec je situován pouhý jeden kilometr od hlavní logistické tepny Slovenska, dálnice D1, a pouhých 29 kilometrů od hlavního města Bratislavy. „Nový projekt svou rozlohou i charakterem samostatně stojící budovy nabízí jedinečnou příležitost pro nájemce, kteří hledají prostředí přizpůsobené jejich individuálním potřebám. Pozemek má vydané územní rozhodnutí a v současné době hledáme pro průmyslový park vhodné nájemce. Předpokládaný termín pro získání právoplatného stavebního povolení je na podzim letošního roku,“ popisuje Zuzana Bajgarová, ředitelka mezinárodní developerské skupiny ANTRACIT pro Českou republiku a Slovensko. 

Připravovaná budova nabídne nájemcům vhodné prostory pro logistiku, drobnou výrobu nebo skladování o celkové rozloze 6 081 m2 a výšce 15 metrů s možností vestavků pro kanceláře a sociální zázemí o celkové ploše 417 m2. Součástí areálu je také 52 parkovacích míst.

Svou výraznou polohou a snadnou dostupností z Pezinské cesty je objekt ANTRACIT Senec dobře viditelný a snadno dosažitelný v rámci celého území největšího logistického centra na Slovensku.

Zdroj: TZ Developerská skupina ANTRACIT

RELATED ARTICLES